progkurs-ueb.csv
Mo 10-11:30 Pool 1.14
Bagary Sandrine
Belyaeva Elena
Bendzinski Natalie
Brjuhhovits Natalia
Duy Tung Nguyen
Florack Björn
Frink Carina
Gadomski Sylvia
Geyer Hermann
Grubert Simon
Hampe Kirsten
Harms Cord
Hategan Felicia
Heinen Miriam
Hoge Katharina
Hölscher Tobias
Huck Christoph
Jacobs Insa
Jumpertz Robert
Kapitza Marko
Korte Inga
Liesegang Katrin
Maul Arthur
Melchior Markus Georg
Meuer Alfons
Meyer Markus
Müller Saskia
Multykin Bianca
Neu Alexander
Ngo Ngue Anne
Post Stefan
Schalesi Walid
Schmid Michael
Schulz Christina
Sebastian Hasenkamp
Seiler Jennifer
Sikora Michal
Spix Christoph
Stursberg Tobias
Tas Handan
Ullrich Irina
Vahab Nilla
Vierkoetter Matthias
Vilaysane Symylin
Wang Yundi
Weiland Elena
Wirth-Alifanov Eveline
Yaqoub Ibrahim
Zarabian Arman
zwierzynska katarzyna
50
Mo 12-13:30 Pool 1.14
Assassi Parya
Ayngorn Tatiana
Azoulay Miriam
Backhaus Teodor
Begrich Justin
Besel Ariane
Beumer Marion
Choy Lok-Man
Desczyk Christian
Desczyk Christian
Dramali Basak
Glücker Jessica
Ilg Thomas
Junk Stefan
König Florian
kozlowicz Mathias
Kupicha Aleksander
Kwiatkowski Sebastian
Lider Igor
Maleki Vida
May Anna-Maria
Motysev Alexej
Obermüller Frank
Obretenov Svetoslav
Poll Felix
Rohner Enrica
Säger Jörn
Scholtes Sarah
Sebastian Kühn
Sept Tatjana
Steinfeldt Tanja
Tajvidi Kaveh
Ubber Sarah
Voytolovska Olga
34
Di 10-11:30 Pool 0.27
Bellinghoven Christina
Bozbiyik Hilal
Bretschneider Melanie
Cisneros Apan Isis Merit
Coskun Serafettin
Durst Sebastian
Jordan Daniel
khazneh ziad
Kleuser Antje
Kolev Vladimir
Kolz Nicolas
Kurtz Jannis
Laufkkötter Arne
Lück Jennifer
Manke Adrian
Recher Marius
Reinecke Mirna
Ruland Markus
Sachs Thomas
Schulz Thomas
Weidenbach Mirka
Wessely Aileen
Yadegari Aras
23
Di 14-15:30 Pool 1.14
Abram Marian
Bolat Muhammed Ali
Bucchia Béatrice
Chen Li
Erdogan Erdal
Fischer Nils
Glaubitz Dominique Patrick
Hindersmann Linda
Hoffmann Thomas
Huber Anna
Jeyakumar Jeyashalinee
Kerper Jens
Kolvenbach Thomas
Marx Jennifer
Mertler Stefan
Moyzio Torben
Ondo Anael Francky Ivance
Pillibeit René
Ruess Tina
Schalenbach Maximilian
Schirbaum Andreas
Schlüter Kristof
Sen Enis
Tasmin Nael
Teetz Tim
Tönsing Tristan
Treiber Christoph
Truetsch Uwe
Vidal Ernesto Uldarico
Wunderlich Fabian
Yazgan Ömer
32
Di 16-17:30 Pool 1.14
Andrei Simonchyk
Bacaksoy Emrah
Bartmann Stephan
Biendara Benjamin
Blaudszun Jette
Cheung Siu-Tung
Eichholz Stephanie
Esser Alexander
Feistel Henric
Fingerhut Christoph
Gao Fangjian
Geisler Florian
Gerber Matthias
Gierse Gesche
Gottschalk Felix
Haralabidou Efterpi-Sofia
Heinz Dominik
Heß Markus
Isberner Maj-Britt
Jakob Neuenfeldt
KARS Eyüp
Kieslich Paul
Klein Johannes
Kochan Abdullah
Krippner Lennart
Marshal Ludmila
Menth Laura
Naumann Steffen
Pahlke Dominik
Peters Judith
Petreykov Alexander
Salman Emil
Schmitz Francois
Schnitzler Tobias
Simkute Jolanta
Thalmann Andreas
Timofeev Vladislav
Trajt Vladimir
van Geöns Patrick
Vogt Markus
Wu Jui Sun
Wurm Christoph
Yu Jing
Zachrau Maximilian
44
Mi 10-11:30 Pool 0.27
Behler David
Bodenweber Dirk
Bugla Martin
Dagtekin Muhammed
Dang Minh-Phuong
Erben Tobias
Franke Christoph
Heeg Nadine
Hoffmann Thomas
Hoga Yannick
Höller Simon
Imak Cemile
Kacir Timon
Klipper Martin
Lehmann Bo Arne
Lieder Olga
Marten Benjamin
Mohren Maik
Munkel Torsten
Obholz Natalia
Özbayir Sinan
Özcan Turgay
Padziorny Bartosch
Paisler Susanna
Posegga Oliver
Raiber Philipp
Renn Benjamin
Sandow Jan Henrik
Schmidt Jan
Sentürk Cem
Sliwowska Justyna
Suhalim Monika
Toker Kumru
Wolf David
Zheng Yan
35
Do 16-17:30
Adamczak Joanna
Adeniyan Tim
Jahanshahi Shahram
Kludszuweit Anja
Müller Daniel
Nedumgad Tom
Özbayir Sinan
Reichelt Benjamin
Reupke Martin
Schröter Marius
Strauch Oscar
Wachnowezki Evgeni
Zorin Alexey
11
Fr 10-11:30 Pool 0.27
Arzu Kusur
Baumanns Bastian
Beqiraj Driton
Breuer Inka
Cammerer Caren
Cao Do Van Quang Minh
Do Bui Trung Luu
Drews Christoph
Eilers Alexandra
Guindo Boubacar
Günster Dennis
Hemmer Laura
Hiebert Alexander
imerova sevara
Kamlah Iris
Karaca Fatih
Laskowski Philip
Leimbach Franca
Leonhardt Chiara
Luin Victoria
Öztürk Duygu
Poturalski Max
Riehn Pascal
Rohde Domingo
Rozanov Ilya
Rudolf Fabian
Schmedes Dennis
Schneider Linda
Staudt Anne-Kathrin
Stavrou Georgios
Todorova Hristina
Trebst Lars
Turco Vincenzo
Wilms Carolin
Winkel Jens
Wülmsen Andreas
Zeckai Rick N.B.R.
Zhu Hong
38
Lichtenhagen Björn
1
Mo 10 Andreas
Mo 12 Andreas
Di 10 Daniel
Di 14 Markus
Di 16 Markus
Mi 10 Daniel
Do 16 Daniel
Fr 10 Daniel